Napster Music

Müzik ve ses uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 180 MB
  • Version 5.15
  • Dil İngilizce
  • Firma Rhapsody International Inc
Kolay kullanımı ve basit ara yüzü sayesinde, zevkinize uygun şarkılar dinleyebileceğiniz Napster Music uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin!

Napster Music, kullanıcılarına 30 milyondan fazla şarkının erişimini sağlayan müzik uygulamasıdır. Sevdiğiniz şarkıların çalma listelerini de oluşturabileceğiniz Napster Music,  favori müziklerinizi kesintisiz olarak dinleyebileceğiniz bir uygulamadır. İsteğinize bağlı müzik akışı sağlayabileceğiniz Napster Music uygulaması,  sevdiğiniz tüm sanatçıların eserlerine kolayca ulaşmanızı sağlar.

Çevrimdışı çalma imkânı veren ve sürekli yenilenen önerilerle daha fazla şarkı dinleyebileceğiniz Napster Music uygulamasıyla kendi koleksiyonunuzu oluşturabilir, aradığınız tüm şarkı türlerini kolayca bulabilirsiniz. Dünya dinleyici ağı teknolojisi ile Dünya çapında diğer Napster kullanıcılarının benzer dinleme beğenileri ile sevdiğiniz yeni müzikleri de bulabilirsiniz.

Yüksek kaliteli ses özelliği ile keyifli anlar yaşamanızı sağlayan bu uygulama ile binlerce çevrimiçi radyo istasyonuna da erişebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müzik oynatıcısı, her zaman cihazınızın hafızasını boş tutmanıza yardımcı olur. Binlerce şarkıyı tek dokunuşla dinlemenize imkân veren Napster Music uygulaması telefon veya tabletlerinizde şarkı listelerinizi oluşturmanızı sağlar.

Zevkinize uygun sınırsız şarkı ve çalma listesi oluşturabileceğiniz bu uygulamayla, istediğiniz şarkıyı anında cihazınıza yükleyebilirsiniz. Keşfetme özelliği de bulunan Napster Music uygulaması; müziği başka bir boyuta taşımanıza olanak tanır. Sizde sevdiğiniz şarkıları kesintisiz bir şekilde dinlemek istiyorsanız Napster Music uygulamasını cihazınıza yükleyebilirsiniz!

 

 

Napster Music indir
DİĞER SÜRÜMLER